Domů > O nás


HANGZHOU ZHENGJIU MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD. je profesionální vaření, kvašení a destilace výrobce strojů, který má moderní manažerský tým, tým RandD a kvalifikované pracovníky pro návrh, výrobu a testování výrobků. Také naše spolehlivé poprodejní servisní tým je vždy připravená k našim zákazníkům poskytovat lepší služby a řešení problémů pro naše zákazníky.

 

Naše společnost je komplexní a profesionální výrobce specializující se na navrhování, vývoj, Výroba, prodej, instalaci a servis vaření zařízení, zařízení palírny, potravinářského a nápojového průmyslu tanků a mnoho dalšího! 4 hlavní produkty jsou následující:

(1) vybavení kávovaru inculding skvělou velkých a středně velkých pivovar projekt, zcukernatění systém, kvasná nádoba, světlé tank, filtrační zařízení, zařízení množení kvasinek, systém čištění CIP a mnoho dalších typů pomocných zařízení, aby vyhovoval vašim potřebám pivovaru.

       

(2) inculding skvělou zařízení palírny, které naši banku a reflux stills, které lze široce používané pro domácí destilaci a laboratorní testování. Náš komplexní systém destilační může být použit pro sládka a vinařství továrny stejně jako s jakýmkoli alkoholických ducha.


(3) potraviny a nápoje stroje včetně sanitární nerezové skladovací tanky, míchání tanky, vytápění a chlazení nádrže, nádrž na mléko, fermentační nádrže, tanky teplé vedení, emulgátor stroj, krém tvůrce, sterilizační zařízení, fermentační zařízení, Sterilizační zařízení, skladování asepse, sendvič kotle, v místě stroje na čištění a filtr série.


(4) zařízení pro úpravu vody inculding skvělou kompletní sadu pro úpravu vody a konstantní vodní tlakové zařízení. Dodáváme také vody díly jako přesnost filtry, kazetu filtry, membrány domy, voda purIdentifikacesystém, systémy reverzní osmózy a mnoho dalšího. Na Zhengjiu stroji jsme se pyšní tím, že poskytuje nejvyšší standard služeb prostřednictvím převzít odpovědnost za dopad našich firemních zákazníků, dodavatelé, zaměstnanci, Společenství, jakož i životní prostředí.


Naše nová továrna Start od únor 2017

IMG_8311.JPGIMG_8317.JPG

1(23).jpgIMG_7625.JPG

Map.png     

Zde jsou naše kancelář v nové továrně:


Tady je nové video show továrna s našimi zaměstnanci na schůzce v každé ráno:

Budeme mluvit o plánu výroby na každý den, aby plán práce.

Factory Meeting .jpg 

Tady je staré továrny video show se naši zaměstnanci staré továrny, (dříve jeden):正久全体合照.JPG