Domů > Novinky > Obsah

Q: Jaké prvky určit náklady pivovaru nejvíce?

Q: Jaké prvky určit náklady pivovaru nejvíce?

K dispozici jsou 4 aspekty, které určují náklady pivovaru: velikost šarže, roční kapacita, konečnou povrchovou úpravu a automatizace.


Q: Jakou velikost pivovar budově potřebuji?

Pro Brewpub závisí hodně na tom, co vaše roční objem je a kolik různých druhů piva chcete nabídnout. Minimální plocha začíná na cca 20m2. Tam jsou také některé požadavky odhad plocha v našich různých pivovarů systémů v popisu výše.
Pro minipivovary hlavním faktorem je roční objem. Pro malé minipivovary podlahová plocha 300m2 je často více než dostačující.
Podrobné informace o projektu, můžeme vám dát přesné rozměry a požadavky.


Otázka: Mohu vařit všechny druhy piva na pivovarském zařízení Tiantai?

V rozporu s fermentačním systémem open-cévní používá hlavně ve východní Evropě a v Německu, všechny styly piva může být vaří s naším systémem. To znamená, že mohou být vyrobeny širokou škálu piv a ležáků. S ohledem na infekční styl Lambics, nedoporučujeme vaření nebo obaly těchto piv na sdíleném zařízení.


Otázka: Jak dlouho trvá pivo zařízení vydrží?

Vzhledem k tomu, že většina prvků v pivovaru jsou vyrobeny z nerezové oceli, dlouhověkost pivovaru je vysoká. Vzhledem k tomu, řádná údržba a šetrné využívání chemických látek, pivovar může být intenzivně používán po dobu asi 20 až 30 let. U některých prvků, jako jsou plnidla a labelers s velkým množstvím pohyblivých částí kratší životnost je třeba zvážit a údržba bude nutné, v závislosti na použití.


Otázka: Můžete mi pomoci s celou svou pivovaru projektu?

Naším posláním je pomáhat našim klientům s jejich potřebami pivovarských od začátku do konce a budovat dlouhodobý vztah s nimi. Můžeme vám pomoci se všemi aspekty svého pivovarského nouzi nebo pracovat s jedním z našich partnerů vyhovět vašim potřebám.

Kontaktujte mě a získejte profesionální poradce!

Pls. používat e-mail, WhatsApp nebo Facebook posla, nemohu přijmout zpětnou vazbu v hodnocení tohoto webu, díky.

Dvojice: Ne

Další: Ne